MARIJA BOROJEVIC

Marija Borojevic zaczęła swoją fryzjerską karierę w 1996 r.  Od samego początku przyświecał jej jeden cel – praca w najlepszych salonach, gdzie mogłaby doprowadzić swoje umiejętności do perfekcji.

 

Podczas targów urody w Belgradzie w 2002 r. odkryła swój talent do przekazywania wiedzy – wtedy to po raz pierwszy przeprowadziła strzyżenie demonstracyjne dla fryzjerów z regionu byłej Jugosławii. Zostało ono wspaniale przyjęte przez publiczność, co zaowocowało kolejnymi pokazami strzyżeń i koloryzacji, które Marija realizowała podczas najważniejszych wydarzeń dla fryzjerów w regionie, organizowanych przez Hairdressing Club of Belgrade.

 

Następnie Marija Borojevic stworzyła program edukacyjny dla Aleksandar Urban Academy, którego celem było wprowadzenie początkujących fryzjerów na poziom profesjonalny. Dodatkowo opracowała Kursy Mistrzowskie w zakresie zaawansowanych strzyżeń i koloryzacji dla doświadczonych profesjonalistów. Marija została Dyrektor Artystyczną Aleksandar Urban Academy. Stworzony przez nią program nadal jest realizowany.

Marija to także master stylistka podczas fashion weeków w Belgradzie. W 2005 r. otworzyła salon urody w sercu Belgradu, a dwa lata później dołączyła do Davines jako National Master Trainer. W 2011 została International Master Trainer Davines, dzięki czemu może reprezentować Davines na całym świecie.

 

Marija przygotowała swój pokaz podczas Vibe Show razem z polskimi Ambasadorami Koloru:
Hanną Czerwińską
Michałem Florczakiem
Dawidem Kraszką
Cezarym Paszunem

Zgłoś UDZIAŁ >>

zacznie się już za: