trenerzy_tlo_2019 01 31

 

Zgrany zespół 16 utalentowanych indywidualności fryzjerskich. Razem tworzą tzw. Software Division (dział szkoleń), który jest jak alter ego naszych produktów, czyli hardware.

 

Fryzjerstwo nie ma przed nimi tajemnic. Dzieje się tak, dlatego że każdego roku uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych. O umiejętności koloryzacyjne naszego zespołu dba m.in. Angelo Seminara – dyrektor artystyczny Davines, oraz zespół International Master Trainers Davines we Włoszech. Techniki perfekcyjnego strzyżenia nasi trenerzy rozwijają w Akademii Allilon w Wielkiej Brytanii.

Wiedza i doświadczenie zdobyte wśród fryzjerskich autorytetów pozwalają im na opracowywanie i prowadzenie autorskich szkoleń w zakresie perfekcyjnych strzyżeń, nowatorskich rozwiązań koloryzacyjnych i profesjonalnej pielęgnacji wzbogaconej o wiedzę trychologiczną. Regularnie uczestniczą w nich fryzjerzy z całej Polski.


W rzadkich chwilach wolnych między szkoleniami a pracą we własnych salonach, można ich zobaczyć na backstage’ach pokazów mody polskich projektantów, np. w 2018 r. Paprocki i Brzozowski, Tomaotomo, czy sesji zdjęciowych dla magazynów. Swoją wiedzą ekspercką dzielą się na łamach najpoczytniejszych polskich pism i portali dla kobiet, jak: BeActive, Pani, Shape, Zwierciadło, Vogue, Wizaz.pl, Vogue.pl.

 

 

Poznaj polski dział Software Division Davines:

Zgłoś UDZIAŁ >>

zacznie się już za:

Zgłoś UDZIAŁ >>

zacznie się już za:

POLSKI ZESPÓŁ SOFTWARE

DIVISION DAVINES